Pasjans-pajak.pl

PASJANS PAJĄK ONLINE. DARMOWE GRY KARCIANE

REKLAMA

Pasjans Pająk Wyzwanie

Zasady gry:

Celem gry Pasjans Pająk Wyzwanie jest zebranie w wyznaczonym czasie wszystkich kart rozłożonych na stole. Aby tego dokonać, karty tego samego koloru należy układać w kolejności malejącej zaczynając od Króla, a kończąc na Asie. Kolumna zbudowana z 13 poprawnie ułożonych kart jest zdejmowana ze stołu. Zbudowanie i zebranie ośmiu poprawnych kolumn gwarantuje wygraną.

Między kolumnami można przenosić pojedyncze karty ze szczytu kolumny lub sekwencje kart w tym samym kolorze. Przenoszoną kartę lub grupę kart należy położyć na innej karcie o jeden stopień wyższej, niezależnie od koloru. Wolne miejsca można wypełnić dowolną kartą lub grupą kart. W odpowiednim momencie gry należy rozdać po jednej karcie do każdej kolumny, wystarczy kliknąć na jednym z dolnych stosów. Karty zostaną rozdane jeśli żadna z kolumn nie będzie pusta. Aby ukończyć grę należy rozdać wszystkie karty dodatkowe.

W grze Pasjans Pająk Wyzwanie dostępna jest funkcja podpowiedzi, dzięki której podświetlone zostają wszystkie karty możliwe do przeniesienia. Każda podpowiedź kosztuje 20 sekund.